Zakończenie szkolenia podstawowego

OSP Grzymałków - Zakończenie szkolenia podstawowegoDnia 17.03.13 w Mniowie zakończyło się trwające 3 tygodnie szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP. Podczas egzaminu strażacy musieli przeprowadzić akcję ratowniczą w pozorowanych wypadkach i pożarach. Szkoleniowcy duży nacisk kładli na umiejętności pomocy poszkodowanemu przy użyciu torby R-1. W szkoleniu brało udział 33 strażaków z jednostek OSP Grzymałków, OSP Hucisko, OSP Mniów, OSP Oblęgorkek, OSP Promnik, OSP Strawczyn i OSP Zaborowice. Zajęcia praktyczne prowadzili strażacy JRG 2 w Kielcach. Dziękujemy za przygotowanie do egzaminu st.asp. Marcinowi Żakowi, st.asp. Wojciechowi Grzybowi, ktp. Pawłowi Młynarskiemu, sekcyjnemu Michałowi Tomasikowi, mł.asp. Łukaszowi Zawadzkiemu.