Mamy mistrza Gminy!

OSP Grzymałków - Mamy mistrza Gminy!Niedzielnym popołudniem w Mniowie na boisku przy ul. Gajowej zostały rozegrane Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2013. Dziewięcioosobowe drużyny z 4 jednostek z naszej gminy zmierzyły się w dwóch konkurencjach - sztafecie pożarniczej 7x50m z przeszkodami oraz rozwinięciu bojowym. Losowanie zadecydowało, że wystartujemy jako ostatnia ekipa. Po pierwszej konkurencji na prowadzenie wysunęła się OSP Mniów, wyprzedzając naszą drużynę o 0,1s. Prezes Woś ogromne nadzieje wiązał z naszą popisową konkurencją - rozwinięciem bojowym, w kórym okazaliśmy się bezkonkurencyjni, co ostatecznie zapewniło nam pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Statuetkę dla najlepszej drużyny wręczył jej fundator - Radny Powiatu Kieleckiego Tomasz Zbróg. Nagrody rzeczowe wręczył Wójt Gminy Mniów Leonard Świerczyński.
Dziękujemy Organizatorom, Komisji Sędziowskiej oraz przybyłym Widzom. Podziekowania również dla strażaków ze Strawczyna za wspólne treningi. Do zobaczenia na zawodach powiatowych w Strawczynku (22.09.13, o godz. 10).

W zwycięskiej drużynie wystąpili: Łukasz Grzegorczyk, Paweł Kaczmarczyk, Damian Węgrzyn, Daniel Wilczyński, Bartek Woś, Łukasz Woś, Paweł Woś, Przemek Woś, Zbyszek Woś, Mateusz Zbroszczyk.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce - OSP Grzymałków
II miejsce - OSP Zaborowice