Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Kielcach

img 8205W piątek (23.05.14) na kieleckim rynku strażacy z całego powiatu kieleckiego obchodzili Dzień Strażaka. Na dziedzińcu miasta zgromadziły poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, kompania KM PSP, kompania reprezentacyjna OW ZOSP RP. Dowódcą uroczystości był kpt. Marcin Piecyk. Obchody były okazją do odznaczenia zastłużonych strażaków OSP i PSP. Poświęcone zostały również wprowadzone w ostatnim czasie do podziału nowe samochody KM PSP. Święto zwieńczyła defilada pododdziałów i parada samochodów strażackich, spośród których wyróżniał się nasz Star. Po uroczystościach na placu Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach czekał na nas poczęstunek.
OSP Grzymałków reprezentował:
- poczet sztandarowy: Przemysław Woś, Łukasz Woś, Artur Węgrzyn,
- Star 200: Bartosz Woś, Marcin Białacki.

Przy tym święcie warto podkreślić, że strona intenetowa OSP Grzymałków działa już 3 lata i zdecydowanie wyróżnia się na tle stron jednostek z powiatu.