Strażacka zbiórka złomu!

Untitled 1Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzymałkowie zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców okolic do wzięcia udziału  prowadzonej przez strażaków zbiórcezłomu.

Celem akcji jest pozyskanie funduszy na doposażenie w sprzęt ratownictwa medycznego i technicznego oraz w sprzęt do usuwania skutków klęsk żywiołowych.

Złom odbierany będzie od mieszkańców w sobotę 14 kwietnia. Startujemy od godziny 9:00 w Grzymałkowie, następnie udamy się w stronę Pałąg, Wólka Kłucka, Skoki, Mokry Bór, Borki, Zachybie, Gliniany Las, Sośnina, Straszów. Prosimy o przygotowanie złomu do odbioru.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą akcję i posiada złom, zachęcamy do kontaktu z Bartoszem Wosiem (794 638 632). Złom można dostarczać też osobiście do kontenera stojącego obok remizy OSP Grzymałków.

Ze strażackim pozdrowieniem,
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzymałkowie